Notifee

Zaoberáme sa vývojom mobilných aplikácií pre Android a iOS

Často kladené otázky a odpovede


Čo je Notifee?
Notifee.cz je webová notifikačná služba. Zákazníci môžu túto službu využívať na integráciu webových oznámení do svojich webových stránok. Notifee.cz umožňuje zákazníkom nastaviť, ako a kedy sa oznámenia zobrazia používateľom, a tiež umožňuje monitorovať a analyzovať účinnosť oznámení. Tieto webové oznámenia možno použiť na informovanie používateľov o nových funkciách, aktualizáciách, udalostiach alebo iných dôležitých informáciách.
Notifee.com ponúka flexibilné nástroje na správu oznámení a umožňuje vývojárom prispôsobiť oznámenia ich špecifickým potrebám a požiadavkám.


Čo sú webové oznámenia?
Webové oznámenia sú správy, ktoré môže webová lokalita posielať používateľom, ktorí majú povolené prijímanie oznámení. Tieto oznámenia sa zobrazujú na ploche alebo v oznamovacej lište počítačov alebo mobilných zariadení a umožňujú používateľom rýchlo dostávať informácie o dôležitých udalostiach alebo novinkách na webovej lokalite bez toho, aby museli navštíviť webovú lokalitu.
Webové oznámenia sa zvyčajne používajú na informovanie používateľov o nových aktualizáciách obsahu, výhodách pre zákazníkov, upozorneniach na udalosti alebo ponukách. Tieto oznámenia môžu obsahovať aj odkazy, ktoré používateľov presmerujú priamo na stránku, aby mohli okamžite získať požadované informácie alebo využiť ponuku.
Webové oznámenia sú veľmi účinné pri udržiavaní záujmu používateľov a využívaní marketingových stratégií, pretože sa zobrazujú, aj keď používateľ aktívne neprezerá webové stránky. Tieto oznámenia sa však musia používať opatrne, aby používatelia neboli zahltení príliš veľkým množstvom správ, ktoré by mohli viesť k frustrácii a zníženiu záujmu o webové sídlo.


Do akých prehliadačov sa posielajú webové oznámenia?
Webové oznámenia sú podporované v niektorých moderných prehliadačoch. Medzi hlavné prehliadače, ktoré podporujú webové oznámenia, patria Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari a Opera.


Čo je Notifee Manager?
Notifee Manager je webová aplikácia na správu oznámení, ktorá umožňuje zákazníkom odosielať a spravovať oznámenia pre používateľov. Táto aplikácia umožňuje zákazníkom jednoducho integrovať webové oznámenia do svojich webových stránok a riadiť, aké oznámenia sa odosielajú a kedy sa odosielajú.


Čo je ovládací panel aplikácie Notifee Manager?
Prístrojový panel v aplikácii Notifee Manager umožňuje používateľom zobraziť aj štatistiky a výsledky ich kampaní s oznámeniami vrátane počtu odoslaných oznámení, počtu zobrazených oznámení a počtu kliknutí na oznámenia. v aplikácii Notifee Manager je správa používateľsky prívetivá a jednoduchá. Umožňuje webmasterom jednoducho spravovať svoje webové oznámenia a maximalizovať účinnosť svojich oznamovacích kampaní.


Čo sú to kampane?
Kampane umožňujú webmasterom jednoducho posielať oznámenia používateľom svojich webových stránok a sledovať úspešnosť svojich notifikačných kampaní. Správcovia môžu sledovať štatistiky a výsledky svojich notifikačných kampaní vrátane počtu odoslaných oznámení, počtu zobrazených oznámení a počtu kliknutí na oznámenia. Kampane sú užitočným nástrojom pre správcov webových stránok, ktorí chcú zvýšiť zapojenie používateľov na svojich webových stránkach a zlepšiť komunikáciu s používateľmi pomocou webových oznámení


S akými platformami sa Notifee.cz prepojí?
Notifee.cz možno prepojiť s rôznymi platformami a službami pomocou integračných nástrojov a rozhraní API. Medzi platformy, s ktorými možno Notifee.cz prepojiť, patria napríklad Vlastné webové stránky. Notifee.cz možno integrovať do akejkoľvek webovej stránky pomocou rozhrania API, ktoré uľahčuje zasielanie oznámení na mobilné zariadenia.
Notifee.cz tiež ponúka možnosť prepojenia s rôznymi ďalšími platformami a službami, ako sú Shoptet, eshop-quick, Webnode, Wordpress, WooCommerce, Web Services, Wix.com, Shopsys, Mioweb, Magneto, UPgates, Shopin.com, OpenCart, PrestaShop alebo Salesforce.


Čo je Banner?
Reklamný banner je vhodný spôsob, ako účinne propagovať svoje produkty alebo služby, najmä používateľom, ktorí už prejavili záujem o webové oznámenia, a preto je vysoko pravdepodobné, že sa o vašu ponuku zaujímajú aj pri návšteve vašej webovej stránky prostredníctvom mobilného zariadenia.
Bannerovú reklamu si môžete ľubovoľne prispôsobiť podľa svojich potrieb a cieľov kampane.
Môžete si vybrať vhodnú grafiku, nadpis, popis a cieľovú adresu URL.


Čo je to marketingový kód?
Marketingový kód alebo tiež inštalačný kód od Notifee.cz je špeciálny kód, ktorý slúži na prepojenie webovej stránky so službou Notifee. Po registrácii na webovej stránke Notifee.cz dostane používateľ inštalačný kód, ktorý musí následne vložiť do zdrojového kódu svojej webovej stránky.
Týmto spôsobom bude webová stránka pripojená k službe Notifee.cz a umožní odosielanie webových oznámení.
Inštalačný kód je pre každú webovú stránku jedinečný a musí byť správne vložený do zdrojového kódu webovej stránky, aby sa webová stránka správne prepojila so službou Notifee. Notifee.com poskytuje podrobné pokyny, ako nainštalovať inštalačný kód a prepojiť webovú stránku s platformou.
Inštalačný kód zo služby Notifee.cz umožňuje webovým stránkam zasielať rôzne typy oznámení, napríklad oznámenia o novom obsahu, správy o akciách a zľavách alebo oznámenia o požiadavkách a požiadavkách zákazníkov. Tieto oznámenia môžu pomôcť zlepšiť komunikáciu so zákazníkmi a zvýšiť angažovanosť používateľov na webových stránkach.


Aké sú prémiové funkcie?
Prémiové funkcie Notifee sú funkcie, ktoré sú k dispozícii len zákazníkom s platenými plánmi STANDARD a PROFI Tieto funkcie sú navrhnuté tak, aby poskytovali rozšírené a pokročilejšie funkcie na odosielanie webových oznámení. Medzi prémiové funkcie patrí napríklad funkcia bannerovej reklamy.


Kde nájdem príručku pre správu aplikácie Notifee Manager?
Príručku pre správu aplikácie Notifee Manager nájdete priamo v administrácii aplikácie Notifee Manager. Po prihlásení do svojho účtu nájdete v hornom menu položku "Tarify". Kliknutím na túto položku sa zobrazia tarify pre Notifee, ktoré obsahujú rôzne užitočné informácie vrátane príručky pre správu Notifee Manager.
Ak máte ťažkosti s nájdením príručky alebo akékoľvek iné otázky týkajúce sa používania aplikácie Notifee Manager, môžete sa obrátiť na zákaznícku podporu Notifee.com, ktorá vám s vašimi otázkami rada pomôže.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa pripojenia aplikácie Notifee.cz k vašej platforme alebo službe, obráťte sa na zákaznícku podporu Notifee.cz, ktorá vám s vašimi otázkami rada pomôže.

Chcem notifikácie